Minęło nieco ponad miesiąc od tragicznej powodzi, która nawiedziła włoski region Emilia-Romagna i dotknęła nasz zakład w Conselice.

Niespodziewana klęska żywiołowa ciężko nas dotknęła, ale nasz duch nigdy, nawet na moment, nie załamał się i nie znalazł się pod wodą. Właściciele firmy - rodzina Martini, zarząd oraz setki pracowników pracują 7 dni w tygodniu, aby jak najszybciej przywrócić pełną zdolność produkcyjną i powrócić jeszcze silniejszymi niż przed powodzią. Część produkcji została tymczasowo przeniesiona do innych zakładów produkcyjnych grupy Unigra' we Włoszech, Brazylii i Malezji, ale korzystamy również z dyspozycyjności naszych partnerów biznesowych, którzy w tym szczególnym czasie zaoferowali pomoc w przygotowaniu naszych produktów w "solidarnościowych" recepturach i formatach. O szczegółach chętnie poinformują Państwa opiekunowie handlowi, którzy podobnie jak cały zespół Master Martini Polska, pozostają do pełnej Państwa dyspozycji.

Chcielibyśmy wyrazić naszą głęboką wdzięczność wobec wszystkich ochotników i zespołu Unigra', którzy zaofiarowali swoją pomoc, okazując solidarność i współczucie mieszkańcom regionu Emilia-Romagna, którzy doświadczyli skutków tej tragicznej katastrofy.

Pragniemy podziękować naszym klientom i partnerom, których troskę i empatię odczuwamy każdego dnia. Wierzymy, że dzięki Państwa solidarności oraz determinacji i zaangażowaniu całego zespołu Master Martini, doświadczenia z ostatnich tygodni zaowocują jeszcze lepszą współpracą w przyszłości. Z całego serca dziękujemy za wyrozumiałość i wsparcie, jakie otrzymaliśmy od Państwa w tym trudnym okresie.Zespół Master Martini Polska