• O nas

Master Martini prezentuje jedną z najszerszych i kompletnych gam surowców do produkcji cukierniczej, piekarniczej i lodziarskiej. Oferuje małym, średnim i dużym zakładom rzemieślniczym, producentom przemysłowym, a także firmom z sektora horeca możliwość wyboru produktów odpowiednich do ich potrzeb. Katalog ten zawiera ogólną charakterystykę oferty Master Martini w cukiernictwie najwyższej jakości.    

  Master Martini Polska jest przedstawicielstwem włoskiego producenta Unigrà, który działa w sektorze przetwórstwa i sprzedaży olejów, tłuszczów jadalnych, margaryn i półproduktów przeznaczonych do produkcji artykułów spożywczych, szczególnie wyrobów cukierniczych.

    Misją Spółki powstałej w 1972 roku, z inicjatywy Luciano Martini, jest wytwarzanie produktów na potrzeby rynku profesjonalnego, wysoko wyspecjalizowanego, obejmującego szerokie spektrum klientów: od dużego przemysłu spożywczego do rzemieślników branży piekarniczej, lodziarskiej i cateringu.

     Sukces firmy Unigrà opiera się na prostych i zwycięskich koncepcjach: znalezieniu surowców i zarządzaniu nimi, zespole produkcyjnym o zaawansowanej technologii i wielkim potencjale, stałym poszukiwaniu jakości.
Obecnie, Unigrà jest liderem branży we Włoszech i w znaczący sposób zaznacza swoją obecność w ponad 90 krajach świata.


obraz_2021-05-07_120703.png

obraz_2021-05-07_120850.png
obraz_2021-05-07_121118.png