• Prawdziwa czekolada - rozpływająca się w ustach!

Czekolada to prawdziwa rozkosz dla podniebienia, a w naszym sklepie internetowym znajdziesz tylko i wyłącznie najwyższej jakości produkty. W naszej ofercie znajdziesz różne rodzaje czekolad, w tym gorzkie, mleczne, białe, z dodatkami orzechów, owoców i innych smakołyków.

Nasza prawdziwa czekolada to produkt, który rozpływa się w ustach, dzięki czemu każdy kęs to niezapomniane doznanie smakowe. Wszystkie nasze czekolady są wytwarzane z najlepszych składników, bez sztucznych dodatków i konserwantów.

W naszej ofercie znajdziesz również czekolady z dodatkiem orzechów, które wzbogacają smak czekolady o wyjątkową nutę chrupkości i intensywności smaku. Dla miłośników owoców, proponujemy czekolady z dodatkiem suszonej żurawiny, jagód czy mango, które dodają im słodkości i aromatu - przygotuj ją sam z baszych surowców.

Wszystkie nasze produkty są odpowiednie dla miłośników czekolady o wyjątkowym smaku i aromacie, a także dla osób, które szukają produktów wysokiej jakości i naturalnych składników. W naszym sklepie internetowym znajdziesz tylko i wyłącznie prawdziwą czekoladę, która rozpływa się w ustach i zapewnia niezapomniane doznania smakowe.

image

Czekolada jest przedmiotem szczególnej uwagi w Master Martini, ponieważ począwszy od XV wieku, kiedy to została po raz pierwszy "odkryta" w Amerykach, nadal wzbudza wiele doznań i emocji, jak żaden inny surowiec.

Podstawowe składniki są starannie selekcjonowane w krajach, w których są uprawiane. Masy kakao różnego pochodzenia (ale zawsze z pasma równikowego Afryki i Ameryki Środkowej/ Południowej) są mieszane razem w starannie opracowanych i wyważonych proporcjach: używana jest tylko naturalna wanilia.

Prawdziwa czekolada najwyższej jakości, naturalna (bez zawartości innych tłuszczów poza masłem kakaowym). Doskonała do polew, do wyrobu pralin, wykonywania dekoracji, przygotowania tzw. czekolady plastycznej, jako dodatek do ciastek kruchych (znakomicie znosi zapiekanie w ciastku). W postaci dysków, kropelek oraz 2,5 kg bloków do ścierania.