Narodziny Martini Professional - dla Was.

Oficjalnie podczas targów SIGEP 2023 uczestnicy mogli na żywo obserwować narodziny Martini Professional, najbardziej kompletnej i innowacyjnej gamy produktów zaprojektowanych w celu zaspokojenia potrzeb profesjonalistów.

Master Martini ewoluuje i zmienia swój kształt. Martini Professional to marka Unigrà stworzona jako zaufany partner profesjonalistów działających w sektorach: cukierniczym, piekarniczym, cateringowym oraz surowców do produkcji lodów.


Logo Martini Professional to znak charakterystyczny, który mówi o doskonałości, zdolności do innowacji i niezawodności rodzinnej firmy z wieloletnią tradycją. Skrywa w sobie dwie dusze: dynamiczna sygnatura ukazuje ludzką stronę i wartości Marki, a element geometryczny podkreśla jej profesjonalny zakres.

Logo Martini Professional używane jest za każdym razem, gdy pojawia się odniesienie do firmy i wszystkich marek kategorii. Tutaj możesz zobaczyć koncepcję oraz specyfikę zmian. 

 

 Poszczególne kategorie produktowe oznaczone są natomiast konkretnym logo brand’u odnoszącym się do zastosowania produktu. Logo to będzie umieszczone na opakowaniu. Dodatkowo na opakowaniu produktowym umieściliśmy piktogram z zastosowaniem oraz przeznaczeniem produktu.KOMUNIKAT

Zmianie ulega jedynie logo oraz brandy produktowe. W cyklu życia firmy i marki na rynku następują rozmaite wydarzenia, które mają wpływ na zmianę sposobu jej postrzegania – w służbie smaku powstało Martini Professional.

Proces ten jest trudny oraz rozłożony w czasie, dlatego nowe opakowania produktów, nie pojawią się z dnia na dzień. Będziemy na bieżąco komunikować wprowadzane zmiany.Dane polskiego oddziału Master Martini Polska sp. z o.o. pozostają bez zmian, wraz z numerem NIP, adresem oraz kontaktami.