Przepis krok po kroku:

Krążki Marcepanowe
Fiorfiore Laglassa 500g
Jajka 200g
Proszek do pieczenia 9g
Margaryna Gioia 280g

Laglassę wymieszać z jajkami i proszkiem do pieczenia. Rozłożyć na blaszkę wyłożoną papierem o grubość 4mm i wypiec w temperaturze 160*C. przez ok 20 min. Wysuszony i ostudzony blat połamać na drobne elementy i wymieszać z rozpuszczoną margaryną Gioia. Gotową masę przełożyć do rantów o wysokości 1 cm i schłodzić.

Ganasz Truskawkowy
Centramerica Rosa-Fragola 120g
Woda 25g
Likier truskawkowy 10g

Wodę zagotować i rozpuścić w niej Centramericę truskawkową, następnie dodać likier i zmiksować benderem. Gotowy ganasz przełożyć do płaskiej form silikonowych o grubości 5 mmi - zamrozić.

Żelka Pektynowa
Konfitura Czereśniowa MM 100g
Puree z truskawki 450g
Cukier 30g
Pektyna 10g
Sok z cytryny 10g

Pektynę wymieszać z cukrem. Dodać do pozostałych składników i zagotować. Gorący płyn wlać do form silikonowych w kształcie półkuli.

Mus z Palonej Czekolady
Żelatyna w listkach 12g
Master Gourmet 160g
Ariba Bianco Diamante 310g
Śmietana 36% 750g

Żelatynę namoczyć w dużej ilości zimnej wody. Białą czekoladę upalić w piecu o temp. 160*C przez 12 minut na jasno brązowy kolor. Upaloną Aribę wymieszać z kremem Master Gourmet za pomocą blendera na gładką masę. Następnie dodać rozpuszczoną żelatynę i delikatnie wymieszać z ubitą śmietaną.
Gotowy mus wyłożyć do form silikonowych w kształcie półkuli do środka wkładając żelkę pektynową i krążek z ganaszu – zamrozić. Po zamrożeniu wyciągnąć z formy oblać błyszczącą polewą Mirall z efektem lustra. Dolną część obsypać posypkami Ariba Scagliette i położyć na krążku marcepanowym. Gotowe porcje udekorować dekoracją z kolorowego Surogatu Centramerica.