• Caravella - kremy dla cukiernictwa

Szeroka gama kremów stworzona z myślą o wszystkich potrzebach tradycyjnego cukiernictwa. Każdy z produktów charakteryzuje się własnym szczególnym, indywidualnym smakiem i aromatem, co czyni całą linię naprawdę wyjątkową.

Firma Master Martini jest producentem Surogatów czekoladowych charakteryzujących się wykorzystaniem tłuszczów roślinnych o określonej jakości, kompletnością asortymentu, absolutną praktycznością i szybkością użycia. W formie dysków o smakach i typach: deserowym, mlecznym i białym, w opakowaniach 10 i 20 kilogramowych.

         Wyróżniamy trzy podstawowe linie:

         CENTRAMERICA to linia Surogatów czekoladowych cechująca się wysoką jakością, idealną kruchością i połyskiem oraz wytrzymałością na wyższe temperatury. Doskonała płynność i smak czynią go idealnym produktem do przygotowania polew, glazur, korpusów i dekoracji z najwyższej półki jak również do bezpośredniego  stosowania na  cukierki, batoniki oraz inne wyroby cukiernicze bez temperowania.

         Surogaty z lini CERAVELLA wyróżniają się wszechstronnością zastosowania i wyjątkowymi właściwościami organoleptycznymi. Gotowy produkt do bezpośredniego użycia, łatwo się rozpuszcza i szybko krystalizuje. Znakomicie nadaje się do przygotowania polew, czekolady plastycznej, kremów i nadzień.

         BOLERO to linia Surogatów czekoladowych do plew i dekoracji, gwarantująca optymalny stosunem jakości do ceny w ekonomicznych 20 kilogramowych opakowaniach. Używana do bezpośredniego stosowania lub jako jeden ze składników nadzień cukierniczych.

         Firma Master Martini w swojej ofercie ma również gotowe polewy w kremie CARAVELLA COVER biała i deserowa w 5 kilogramowych opakowaniach do bezpośredniego stosowania, głównie na ciasta deserowe i torty. Charakteryzujące się idealną strukturą, znakomitym kryciem i nie pęka podczas krojenia.

Do lodów proponujemy znakomite polewy CARIBE COPERTURA GELATO wyróżniające się delikatną warstwą zewnętrzną polewy, szybko zastygającą, połyskującą, przyjemnie chrupiącą, może być stosowana również do produkcji wyśmienitej stracciatelli.

obraz_2021-10-21_123312.png
obraz_2021-10-21_123413.png
obraz_2021-10-21_123610.png

obraz_2021-10-21_123649.png

obraz_2021-10-21_123804.png

obraz_2021-10-21_123858.png